Vakantievogelen op De Houthoeve: ontdek de vogels in de buurt
Op woensdag 25 februari 2026 organiseert De Houthoeve Vakantievogelen. Welke vogels wonen bij jou in de buurt? Leer alles over vogels. Iedereen is welkom om binnen te lopen.
Vliegen, fladderen, fluiten – vogels zijn overal. Maar blijven ze hier het hele jaar of gaan ze op reis? En hoe komen ze de winter door? Tijdens Vakantievogelen leer je vogels herkennen, ontdek je hoe vogels leven in verschillende seizoenen en krijg je praktische tips om vogels zelf een handje te helpen.
Het programma is leuk voor kinderen en ouders. Kinderen gaan actief aan de slag met kijken, ontdekken en doen. Tussen 10.00 en 15.00 uur staat de limonade (van restjes) klaar, leer je vogels herkennen en kun je zelf vogelvoer maken.
Praktische informatie
| Wanneer | Woensdag 25 februari 2026 |
| Tijd | Tussen 10.00 en 15.00 uur (doorlopend programma) |
| Waar | Stadsboerderij De Houthoeve, Hertenkamplaan 3 |
| Aanmelden | Deelname is gratis, aanmelden is niet nodig |
Contact
Danielle de la Mar, Team Natuur- en Milieueducatie
ddelamar@haarlem.nl
06 14 95 47 62