Bedrijfspanden gesloten na vondst drugs en vuurwerk

Luchtfoto van de Waarderpolder met op de voorgrond de KPN-toren
Foto door Milo Dinkelaar

Burgemeester Jos Wienen heeft 3 bedrijfspanden in de Waarderpolder gesloten. In de panden zijn drugs en illegaal vuurwerk gevonden.

In de panden aan de Emrikweg stonden 666 hennepplanten. Er was ook een kwekerij met 168 stekken, en een ruimte waar hennep werd gedroogd. Daarnaast lag er bijna 1.100 kilo illegaal vuurwerk.

Brandgevaar

Burgemeester Wienen: “De stroom die nodig was voor de kwekerij werd illegaal afgetapt. Dat verhoogt het brandgevaar in de panden. In combinatie met de grote hoeveelheid illegaal vuurwerk die in deze panden lag, maakt dit de situatie uitermate gevaarlijk.”

We sluiten panden waar drugs worden gevonden om ze uit het criminele circuit te halen. Zo pakken we samen met politie en justitie georganiseerde misdaad en ondermijning aan.

Meld uw vermoedens

Hebt u een vermoeden van criminele activiteiten? Meld dit bij de politie via 0900 8844 of anoniem bij Meld Misdaad Anoniem via 0800 7000.

Wilt u iedere week het laatste nieuws, mooie verhalen en tips over Haarlem lezen? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief