Subsidie nachtcultuur voor jongeren

3 jongeren dansen in een club
Foto door Joyce Goverde

Heb jij een goed idee voor een creatief evenement gericht op jongeren onder de 18 jaar? We stellen in 2026 € 15.000 beschikbaar voor evenementen in de nachtcultuur voor jongeren in Haarlem.

Je kunt per evenement maximaal € 2.500 aanvragen. Minder mag natuurlijk ook. We behandelen aanvragen zolang er budget is en je plan haalbaar is. De regeling sluit op 1 november. We proberen binnen 2 weken te reageren. 

Voorwaarden

  • Het evenement is openbaar toegankelijk; er mag wel entree worden gevraagd.
  • De bezoekers van het evenement moeten voor een deel onder de 18 jaar zijn.

Wat is nachtcultuur?

Nachtcultuur is een breed begrip. Denk aan muziek, dans, performance, film, design, mode of spoken word. Het vindt vaak in de avond en nacht plaats, maar dit is geen voorwaarde.  

Het is een plek waar makers experimenteren, nieuwe ideeën ontstaan en talent zich ontwikkelt. Het loopt vaak voor op trends in muziek, kunst en lifestyle.

Subsidie aanvragen

Je kunt de subsidie aanvragen door een plan en gewenst budget te mailen naar Thomas Jonah Misset (projectmanager Broedplaatsen & Nachtcultuur) via tmisset@haarlem.nl.

Heb je een vraag of twijfel je of jouw idee past? Neem contact op, dan kijken we samen. Bel of app naar 06 39 81 46 64.

Wilt u iedere week het laatste nieuws, mooie verhalen en tips over Haarlem lezen? Schrijf u in voor onze nieuwsbrief